ISSN 1335-8715

09-09-2005   Lukáš Krivošík   Ideológia   verzia pre tlač

Bol Bismarck konzervatívcom?

Bol Otto von Bismarck konzervatívcom? Zaujímavá otázka vzhľadom k tomu, že tu často kritizujeme tzv. „sociálnych“ alebo „ľavicových liberálov“. Existuje aj niečo ako „ľavicoví konzervatívci“? Aký je vzťah konzervatívcov k štátu? Je pravda, že mnohé z postojov najmä západoeurópskych „konzervatívcov“ sa za legitímne konzervatívne považovať nedajú. A nie je to len o ekonomike.

Reakcia na príspevok

RE: Len z bezneho precitania
autor: Dewey
pridané: 14-09-2005 18:11


Ja viem, na co si reagoval, len som chcel vediet, pri akom zatazeni zvladas tie 3 deti resp. kolko casu ti pre ne zostava.
Nie, dokonca si myslim, ze niektore vydobytky, ked ich dieta vlaci z frajeriny alebo ho k tomu tlaci okolie inych deti, ked si rodicia este dokazuju aj cez vlastne detska svoju "jedinecnost" su zvratenost.(napr. 2 mobily, ktore nosi 8rocny fesacik do skoly).
Ale ak dieta neiklinuje k technike, je pocitac zbytocny(mozno dnes uz ani to nie je celkom pravda, ale nie je to nejaka prekazka), ale ak ma nadanie a zaujem, je pre jeho rozvoj dolezity, nema inak na com rozvijat svoje nadanie.(To iste plati aj klaviry...etc.)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group