ISSN 1335-8715

27-11-2007   Marián Šarkőzy   Ideológia   verzia pre tlač

Každý môže byť superstar

Jedna vec nám v „komunistických“ úvahách uniká. Nachádza sa mimo radov pred obchodmi a devízových prísľubov. Ako niekto mohol mať rozkoš z toho, že v obchodoch nič nebolo? Nikto z toho samozrejme pasiu nemal. Išlo o iný typ pôžitku a ten pretrval, ba dokonca dnes kvitne ešte košatejším kvetom, čo ma vedie k názoru, že mnohí mladíci, ktorí sa čudujú ako bol komunizmus možný a ťukajú si na čelo by boli vzornými zväzákmi.

Reakcia na príspevok

RE: Jozo Raz
autor: tom
pridané: 30-11-2007 22:17


K tomu Rážovi - ja neviem koľkí z nás by mali rovnaký pocit nostalgie ako on z komunizmu keby sme zažili to čo on zažíval vtedy.
MS"Všimnime si, že Adela Banášová sa lúči s vypadnutým adeptom na superstar, akoby sa lúčila s členom rodiny" Proste je to len divadielko pre konzumenta, mne to pripadá to isté ako keď každé ráno raňajkujem o 6.30 a keď čakám na správy tak idú reklamy na jar, calgonit a neviem čo pre "gazdinky".
Je pravda, že do podobných relácií ľudí čosi ťahá, ale podľa mňa sú to len predstavy o aplauze. A či je ten aplauz z toho, že viem čosi zaspievať, alebo budem hrať basketbal ako Jordan či vynájdem nejaký zázračný liek je v podstate jedno. Len nech to ostatní vidia a tlieskajú mi.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2018 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group