ISSN 1335-8715

26-06-2005   Vladimír Palko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Homosexuálna kauza v zápase o kultúru a slobodu

Aj keď sexuálna orientácia je osobnou vecou každého jednotlivca, rôzni aktivisti z nej neustále robia politikum. S láskavým dovolením redakcie časopisu Impulz uverejňujeme komplexnú analýzu a konzervatívne stanovisko k homosexuálnej kauze z pera ministra vnútra a podpredsedu KDH, Vladimíra Palka.

Reakcia na príspevok

RE: oneskorena reakcia na dost zly clanok
autor: jednotlivec/jednokto
pridané: 24-07-2005 16:20


nuz prirovnanie snahy aktivistov z radov homosexualov i heterosexualov o legalizaciuRP k snahe neonacistov o legalizaciu ich agresivnych a neznasanivych organizacii - to je podla mna nejak mimo terc.


co sa tyka svedkov - nebud naivny ze oni nebudu trvat na svojej legalite ale na akceptacii v spolocnosti. Keby si im odnal legalitu (lebo dedukujem ze simyslis ze nemaju spolocneksu akceptaciu) tak by v momente zacali pozadovat legalitu a kaslali by na celospolocensku akceptaciu..

okrem toho si zamienas svoju akceptaciu s celospolocneskou akceptaciou. bezny to omyl u veriacich konzervativcov, ze svoj nazor a postoj povazuju prirodzene za postoj celej spolocnosti.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group