ISSN 1335-8715

26-06-2005   Vladimír Palko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Homosexuálna kauza v zápase o kultúru a slobodu

Aj keď sexuálna orientácia je osobnou vecou každého jednotlivca, rôzni aktivisti z nej neustále robia politikum. S láskavým dovolením redakcie časopisu Impulz uverejňujeme komplexnú analýzu a konzervatívne stanovisko k homosexuálnej kauze z pera ministra vnútra a podpredsedu KDH, Vladimíra Palka.

Reakcia na príspevok

pre pobavenie
autor: godz
pridané: 03-07-2005 14:19


Toto som skopíroval z diskusie z Pravdy pre pobavenie :
v ramci liberalizacie EU je treba povolit : 1.) manzelstva zoofila so zvieratom. Podmienkou je aby zoofil mal zviera pravoplatne zakupene a aby komisii predviedol ze zviera pri sexe s nim vie mat orgazmus (aby sa vyhlo pochybnosti ci zviera nebude tyrane) Potom uz by mali pravo uzavriet sobas aj v kostole a adoptovat deti ktore by smeli ovecku nazyvat mamou. Zoofil by mal pravo zucastnovat sa na recepciach so svojou manzelkou ovcou, mal by pravo bozkavat sa s nou na verejnosti francuzaky, smel by ju bravat na recepcie ako partnerku a aj na ZRPS. Spolocnost by to musela akceptovat ze je to uplne normalne a netolerantnych ludi co by sa im to nepacilo by mala karhat, ved preco im nedopriat ked je tam laaaaska nemaju sa za co hanbit, treba sa riadit hlavne mudrym pravidlom zi a nechaj zit. 2.) treba povolit sobase pedofila s dietatom pokial obaja rodicia dietata ako pravoplatni zastupcovia suhlasia a dieta tiez 3.) povolit sobas nekrofila s mumifikovanou mrtvolou ktorej by nekrofil tiez smel verejne prejavovat lasku a kde je laska tak to je predsa normalne 4.) treba liberalizovat sobase vsetkych uchyliek vratane fekofilie a povolit sobas hoc aj s kopou lajen pokial si to fekofil praje a kopu lajen miluje, tak je to normalne.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group