ISSN 1335-8715

18-01-2005   Martin Hanus   EUtópia   verzia pre tlač

No smoking, signore!

„Naši otcovia zomierali v boji proti fašistom, nacistom a komunistom a dnes sme skončili v tyranii.“ Tak komentoval majiteľ baru pre United Press International zákaz fajčenia na verejných miestach, ktorý v Taliansku platí od minulého týždňa.

Reakcia na príspevok

RE: Z pozicie fajciara
autor: Diesel
e-mail: tonyman@post.sk
pridané: 30-03-2005 9:26


Problem je podla mna v skor v moznosti volby.Ja osobne som z BA a musim uznat ze tu je moznost si vybrat.Ako je to ale v inych mestach?Nejde v nejakej dedinskej zahulenej krcme o diskriminaciu nefajciara.Je pravda, ze tam nemusi chodit ak nechce, co je sice podla vas "demokraticka volba", podla mna je to ale diskriminacia.
Riesenim nie je ani vystavanie barier alebo oddelenych miestnosti.Ked uz nejaky fajciar fajcit chce moze ist kludne vonku na ulicu,ako je tomu v Taliansku, kde su pre nich vyhradene Fajciarske zony s teplosalajucimi lampami. Myslim, ze takato zona prinesie podnikatelovi mensie naklady ako oddelenie samostatneho priestoru{kde podla navrhu zakona nesmie podavat napoje ani edlo}.Uplny zakaz fajcenia je podla mna lepsi napad ako ciastkove nefunkcne nariadenia.
P.S. TAktiez som fajciar


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2018 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group