ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

RE: na margo
autor: wesley
e-mail: wesley at post.sk
pridané: 03-08-2004 17:34


"samozrejme wesley nase vaznice praskaju vo svikoch za urazky voci krestanom... mimochodom ako chcu konzervativci prestavat spolocnost?"

ujo friso, ved ja som napisal ze ten holandsky zakon je hlupy a prisny. nech si kazdy uraza koho chce, ale aj konzervativcom by uz teraz vadilo (a velmi dlho im nevadilo) ak by sa nejaka verejne cinna osoba vyjadrovala o cernochoch alebo zidoch alebo zenach alebo ciganoch ako o zhubnom nadore na spolocnosti. a z greena mi logicky vychadza, ze take homosexualne nadory treba z uslachtileho tela spolocnosti vyoperovat. kvoli tomu som aj proti registrovanym partnerstvam, lebo sa moze zmenit rezim a uderky z ministerstva nas zase raz poslu do plynu.

no a konzervativci chcu prestavat spolocnost na svoj obraz, podobne ako socialisti. jedni chcu podporovat rodinu, lebo zakladna bunka spolocnosti, druhi polnohospodarov, lebo slovensky chlebik. mentalne ste si velmi podobni.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group