ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

RE:
autor: Jano
e-mail: jano@whoever.com
pridané: 01-08-2004 17:55


“Podstata nazoru, preco odmietali fasisti homosexualitu(a perzekuovali homosexualov) sa v niecom zasadnom lysi od nazorov Palka & co?”

Toto je otázka postavená úplne na hlavu. Je ako “dôvod, prečo staviame na Slovensku diaľnice sa lýši niečím od dôvodu, prečo ich staval Hitler?” Cieľom takýchto výrokov je akurát očierniť Kádehákov.

Ale keď už na to mister “(:” požaduje priamu odpoveď, tak je-ÁNO, podstata Palkovho názoru na homosexualitu sa lýši od podstaty toho Hitlerovho. Palko totiž vníma hnutia za práva homosexuálov ako ohrozenie tradičnej rodiny-ináč si myslím, že sú mu homosexuáli rovnako ukradnutí ako mne, ich požiadavky a propagácia „alternatívnych“ zväzkov však v posledných rokoch zašli priďaleko.

Podstatou Hitlerovej nenávisti voči homosexuálom (Židom, Slovanom, černochom atď) bola účelová propaganda a túžba manipulovať masy. Na kresťanských hodnotách mu záležalo asi tak, ako Stalinovi. Stačí???


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group