ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

RE: par otazok
autor: Tomas Samel
e-mail: tomassamel@pobox.sk
pridané: 29-07-2004 23:28


no schvalne, o com je teda pravicovy liberalizmus? o citovani Hayeka ako Biblie? Hayek sice Freuda poprel, to vsak neznamena, ze ma patent na rozum. vacsina odbornikov (nie na politilogiu, ale na psychologiu) Freuda uznava, a prave vdaka jeho metodam dosahuju uspechy pri lieceni psychickych poruch. nie je sucastou liberalizmu ako takeho KRITICKE ROZOBERANIE akychkolvek myslienok (vratane Hayekovych) a nie ich prihluple opakovanie?
v tom respektovani sukromia sa zhodneme. menej uz v tom pohlade na pravnu ochranu manzelskych statusom. mate pravdu, da sa nahradit aj notarskou zmluvou, takze ho potom mozeme zrusit pausalne.
co sa tyka adopcii, legalizacia homosexualnych partnerstiev by urcite rozprudila aj debatu o nich, ale v slobodnej spolocnosti nie je nijaka debata na na skodu. osobne som vsak v tejto faze jednoznacne proti adopciam homosexualnymi parmi. v neskorsom vyvoji sa mozno aj tato alternativa ukaze ako spolocensky prijatelna


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group