ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

RE: na margo
autor: Dewey
pridané: 29-07-2004 18:24


Ja to vidim takto. Clovek, ktory nosi klapky na ociach a nechce rozumiet, co pise spoludiskutujuci je ignorant. Ten, co navyse umyselne neustale vklada do ust spoludiskutujuceho nieco, co nikdy nepovedal, aby mohol pohladit svoje ego naslednou reakciou na skvost, ktory sam predtym vyprodukoval a nema na to, aby sa vyjadroval vecne a slusne argumentoval, je blbec. Uz prestavam verit, ze ide len o prvy pripad.
Ak niekto svojim pohladom narusa ciernobiele videnie sveta, treba ho zrejme upratat na spravne miesto, aby do tohoto obrazu zapadol.
Niekolko krat sme znova otvorili Kubu, niekolko krat som chcel dokaz, kde sa vyjadrujem o Kube takym sposobom, aky mi pripisujes. Ospravedlnujem, sa, ze som sa kedy pokusil o objektivny pristup, uz sem zacnem asi naozaj pisat len rozpravky.
Ked sme diskutovali o dochodkovej reforme a tvrdil som, ak sa nemylim, ze z hladiska nakladov je priebezny system efektivnejsi, ze ak sa ponuka dochodkova reforma ako liek na starnucu populaciu ide o bohapustu loz, ze sa dochodky dostanu mimo demokraticky dosah a nikto nevie ako to vystreli, ze existuje riziko relativne velkeho odlivu kapitalu, co je jedno z vychodisk, ktore sa podielalo na argentinskej krize a ze jediny podstatny rozdiel je v tom, ze sa rusi solidarny charakter systemu, neboli zasadne protiargumenty z Tvojej strany. Alebo uz nebodaj su?
Ale sotva mozno ocakavat od cloveka, ktory nema tu slusnost, aby si ujasnil zakladne pojmy ako napr. - socializmus, komunizmus, -skor nez niekomu zacne davat takuto nalepku, vecnu diskusiu.
Takze otazky na zaver...
----
Ako dalej pani? Je "iny" nazor tak neziaduci, ze tolerujete cloveka, ktory svojim pristupom odradza a uraza vsetkych, ktory ho maju zaujem vyjadrit?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group