ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

Definicia Manzelstva.
autor: Zolo
pridané: 29-07-2004 3:04


Americka realita predbehla nase predstavy. Uz je bezne, ze heterosexualni jednotlivci, vacsinou vdovy vytvaraju spolocne domacnosti. Bez lasky, bez homosexualnej atrakcie, ci velkych fanfar. Proste ziju spolocne, aby neboli osamotene.

Ake su vsak nasledky? Ziadne, pokial to nezaciname nazyvat manzelstvom, a nebudeme s nimi jednat, ako s manzelmi. Je celkom mozne, ze sa k dvojici prida dalsia zena. Co potom? Vsak aj heterosexualne manzelstvo je definovane pre najviac (neratajme deti) dve osoby.

Kde je problem? V definicii manzelstva, ako jedineho zoskupenia jednotlivcov, po uspesnom odstraneni krestanstvom inych rodinnych utvarov, vratane polygamie. Mozno pre homosexualov treba vytvorit inu strukturu.

Inak, ak si solventny a mas peknu zenu, rad by som sa k Tebe nastahoval. Usetrime na nakupe dalsieho televizora. Vsetci mozme cumiet do jedneho.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group