ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

na margo
autor: wesley
e-mail: wesley@post.sk
pridané: 28-07-2004 16:59


medzi socialistami a konzervativcami nie je velky rozdiel, vsetci sa usiluju pretvorit 'spolocnost' (co jo je?) na svoj obraz, lebo im to kaze akesi ich citenie, viera, vypocty, predsudky a kadeco. ani jedni ani druhi nie su schopni postihnut svojimi navodmi a prikazmi komplexitu mojej osobnosti, potrieb a tuzob, preto sa snazim aby mi ani jedni ani druhi do zivota velmi zasadne nesiahali.

green povedal iba to, co od neho mozno cakat, bolo to hrube a urazlive a urcite ho to mrzi, tak ako mrzi mna, ze som sa naposledy vymocil na svaty kriz pri kostole sv. cyrila metoda v poprade. holandsky zakon je mozno hlupy a prisny, ale musi sa dodrziavat. kadehakom by tiez isto vadilo, ak by imam z mesity v prievidzi urazal katolikov. isto by hned nabehli ges... pardon, zlozky MV SR a nemusel by u nas platit ani zakon proti urazaniu katolikov.

katolickej cirkvy vzdy trvalo starocia, pokial pochopila to, co je kazdemu s mozgom v hlave jasne, takze pockajme tak 200-300 rokov a mozno sa cirkev ospravedlni za prikoria a krivdy, ktore pocas historie napachala na non-heterosexuals. ale obavam sa, ze vtedy uz ziadna katolicka cirkev existovat nebude, pretoze uz starocia uspesne speje k svojmu totalnemu skompromitovaniu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group