ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

RE: SLOBODA SLOVA ???
autor: PeterS
pridané: 27-07-2004 15:38


Fuuuha, liberalizmus je rakovina jak vysita aj s metastazami. Liberalizums rozvratil rodiny, umoznil promiskuitu, sposobil fasizmus, komunizmus, pritiahol ludi k pozitkom, otvoril myslenie a duse odviedol z lona cirkvi... a toto vsetko sa udialo s plebsom. Plebs prestal pocuvat, prestal robotovat! A cim dalej tym viac sa rozsiruje, plebs chce svoje prava, svoju spravodlivost.
Co len my, sporiadani, konzervativni a vyvoleni obcania a aristokracia budeme robit? Dokonca ten rakovinou nakazeny plebs chceli zit v nasich palacoch a obcovat s nasimi urodzenými dcerami.
Smeju sa z nas, ze sme malomestiaci, ale nas Pan ich potresta! Sporiadani obcania musia drzat pri sebe, zomknut sa okolo nasho otca vo Vatikane a nedopustit aby nam oni vladli. Musime ist do vsetkych kutov Slovenska a ukazat prstom na tych bezboznikov a homosexualov. Na Slovensku pre nich nie je miesta. Slovensko bude krajina, na ktoru s ulubou bude pozerat nas Pan a najhorlivejsich z nas odmeni bohusluziacim uradom ci statkom.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group