ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

RE: Nie je slovo ako slovo
autor: Dewey
pridané: 26-07-2004 14:38


Liberalny nazor povolujuci interupcie sa zaklada zjednodusene na hranici, kedy mozno hovorit uz o cloveku, to je vtedy, ked je preukazana socialna interakcia so svetom.
Nepodsuvaj sem slova ako vrazda, ak si tym zvysujete navzajomne emocie, je to OK, my to vnimame inak, v kontexte faktov a ich liberalnej intepretacie, nie predsudkov.
Eutanazia tiez nema s fasizmom nic spolocne, akceptujeme eutanaziu iba ako rozhodnutie trpiaceho, kedy je schopny urobit toto rozhodnutie slobodne a len v pripadoch preukazatelne nevyliecenej choroby.
Fasizmus nemal taketo nahliadanie na ludi ani jeho podstata nevypliva z tohoto pohladu na vec, podstata fasizmu je nikde inde.
A to je to na co sa pytam aj v pripade argumentacia Palka & co, pytam sa v com sa lysi ten ideovy pristup k homosexualite.
(=menejcenny a chory ludia=mimo spolocnost=perzekucie)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group