ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

RE: Tak dobre, poďme uvažovať hlbšie
autor: ):
pridané: 26-07-2004 12:46


pan Friso, mrzi ma, ze sa znizujete k tak chudobnym narazkam. Takze "preco sa homosexualita NEDA porovnavat s uchylkami for dummies":

Priklad -> pedofilia. Rozdielom medzi homosexualnou sulozou a sulozou pedofila je dominantnost. Pri homosexualnom styku to chcu obe strany (a vstupuje im do toho akurat cirkev). Pokial nejde zrovna o znasilnenie, ktore sa vyskytne aj u heterosexualnych jedincov.

Naopak, pedofil, ZASADNE porosuje slobodu druheho (a mimochodom vyskytla sa napriklad v cirkvi. tym nechcem nic naznacovat, len ukazujem, ze hlasanie hodnot a prax je cosi DOST ine). Myslite si azda, ze tie deti to chcu? Nie, a vacsinou su natolko zranitelne, ze sa nevedia, alebo nedokazu branit.

Dakujem za pozornost.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group