ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

RE: Dewey, mám krajší koniec :-)
autor: ):
pridané: 23-07-2004 22:32


ražda nenarodených detí sa považuje za štandard už dnes. Tak kam až chceme ísť? Máme právo sa proti tomu brániť. Je to proti Bohu.

Prosim vas, neplette do toho interrupcie. Je to velmi nefer voci homosexualom. Nespajajme tieto dve temy. Naozaj prosim. Homosexualovia neukoncuju nikomu zivot. Nikomu ho nekazia. Su to ludia ako my. Neviem co ma znamenat vasa predstava o sulohe v parku na lavicke; ak tym myslite klasicky in-and-out, tak ten by bolo prevadzkovat na verejnosti rovnako nedobre, a neviem ci ho nahodou legislativa nezakazuje. Myslim teraz heterosexualov.

Nechajte ich. To, ze nemozu plodit deti moze byt argument proti registrovanemu partnerstvu, nie vsak proti homosexualite samotnej. A to, ze Biblia, ktora tvrdi nezmysly a lzi o stvoreni sveta, nam urcuje, ze homosexualita je zla, tak z toho ma vynechajte.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group