ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

RE: Ked uz list....
autor: Zolo
pridané: 23-07-2004 22:02


Najvacsi zisk z trhu pre spotrebitela je, ak je dopyt a ponuka v rovnovahe. K tomu musi byt v rovnovahe aj organizovanost a iniciativa obidvoch stranok. Samozrejme, ak vedome dotujes americkych spotrebitelov a mlcky platis ako nevolnik cenu, ktoru si pytaju je to Tvoja vec a ja Ta v tom nebudem obmedzovat. Ani Ta nebudem nutit do ziadnej cinnosti. Pravo zaoberat sa perifernymi zalezitostami, ako slobody prejavu vo vzdialenej krajine sucasne s ignorovanim situacie pod nosom je bezne.

Organizovana IKEA vsak vzdy porazi roztriestenych jednotlivcov, akym si Ty a ja. Nenakupovat, ako osobne gesto, je asi tak ucelne, ako povedat tomu Svedskemu kazatelovi, aby isiel brojit proti homosexualite do Saudskej Arabie, alebo Barbadosu. Tam je lepsia poda na podobne kritiky. Z toho sa Ti vsak zivot nezlepsi. Z nizsich cien v obchode IKEA u nas - ano.

Vsak cenova politika IKEA (a nie iba ich) je sokujuca. Zdieraju nas. Treba im dat najavo, ze o tom (niektori) vieme. Dufam, ze aspon tolki, ako o tom kazatelovi. Alebo sa mylim?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group