ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

RE: este ma napadlo
autor: ):
pridané: 22-07-2004 0:23


Len aby som to upresnil. Pytam sa na vieru. Nie prislusnost k nabozenstvu.

Pri prilezitosti navstevy papeza na Slovensku sa na internetovej diskuzii SME vyskytla jedna (podla mna) vystizna veta. Neviem kto ju vyslovil, mozno budete vediet.

Veda si narozdiel od nabozenstva nikdy neprestala klast otazky.

I celebrate it. Ak by sme sa mali striktne drzat Biblie (ktora naozaj spomina aj homosexualov a homosexualitu -> Corinthians 6:9-10 alebo Leviticus 20:13 a dalsie),
tak napriklad Biblia tvrdi nezmysly ohladom stvorenia sveta (Genesis), ktore veda jednoducho znegovala. Na zaklade toho sa Biblia da spochybnit CELA, a nemozeme prijat fundamentalne fakty o homosexualoch, v podobe akou su zaznamenane v Biblii. Preto to, co v Biblii povazujeme za naozaj spravne a moralne, moze byt jedine SLOBODNOU volbou cloveka.

Az na vynimky. To ze, Jezis Kristus zil je historicky potvrdene. Vcetne jeho zivota zachyteneho v Biblii modulo zazraky. A potvrdzuje sa na tychto strankach aj to, ze jeho odkaz je v ..

Kto uz dnes nastavi druhe lice?

):


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group