ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

liberalna inkvizicia
autor: Lukas Krivosik
e-mail: a@b.c
pridané: 21-07-2004 18:14


Na tejto diskusii a reakciach Deweyho, PetraS a spol. vidiet, aky je vlastne ten lavicovy liberalizmus absurdny.

Na jednej strane chcete homosexualov branit, na strane druhej homosexualita v ramci cirkvi je hned dovodom na utoky proti cirkvi. Ano, ja vravim, ze homosexualita je problem a je problemom aj vnutri cirkvi.

Dovod, preco je opticky tolko homosexualnych skandalov v radoch katolickej cirkvi je jednak ten, ze ich media hned rozmazavaju, druhy je ten, ze katolicka cirkev je od 60tych rokov tlacena do toho, aby pri primani do seminara neskumala sexualnu orientaciu uchadzacov o knazske povolanie.

Do cirkvi sa tak dostalo vela uchylnych ludi a Vatikan dnes zne vysledky toho, ze na chvilu podlahol tlaku lavicovo-liberalnych medii.

Inak, viem o ludoch, ktori su silne veriaci a svoju homosexualitu pocituju ako problem, ktoremu sa snazia vo svojom vnutri celit. Homosexualy su aj veriacimi krestanmi vnutri katolickej cirkvi aj ludia v KDH. Ale ja sa pytam, su vsetci homosexualy za politicke ciele, ktore hlasa par institucionalizovanych aktivistov?

Pobavili ma aj reakcie v mediach. "sexualne mensiny protestuju..."(narazam na ten plural) Prosim vas, kto su este okrem homosexualov sexualne mensiny? To sem patria aj pedofili, nekrofili, zoofili a podobne?

A tie obvinenia: vraj Palko a Lipsic zneuzili ze este neplati zakon, ten a ten. To je zase co za vyjadrenie? Ked nejaky zakon este neplati, tak nie je ziadny pravne zavazny dovod aby som podla neho konal.

No a najviac sa blyskli nase emancipovane kvoty - Benova a Gloncakova Golev. Vraj KDH presadzuje ideologicke stanoviska. Tak, ked veriaci krestan z konzervativnej strany kona podla svojej viery a brani to, co je prirodzene, teda tradicnu rodinu, tak je to ideologia.

Docerta, a lavicovy liberalizmus je co?! To azda nie je ideologia? Tolerancia je dobra vec, ale nie ako heslo vysite na zastave lavicovych ideologov.

Mimochodom, ked vy liberali dnes tvrdite, ze rodina je blbost a naco je komu papier, ved zime na divoko, to je moderne, tak preco bojujete prave za tento papier pre homosexualov???


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group