ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

RE: Nie je slovo ako slovo
autor: Dewey
pridané: 21-07-2004 12:42


homosexualita(prax) vs. homosexuál(človek).

To je neskutocna uvaha. Cize ak odsudzujem prejav homosexuality tzv. "praktiky"(uz toto slovo vo mne dviha zlc) tak neodsudzujem aj ludi, ktory su vymedzeni prave tym, ze sa prejavuju podobnym sposobom?
Alebo to treba chapat tak, pokial si homosexual a nesulozis s inym homosexualom, cirkev nema nic proti, ale v momente ked pouzijes lubrikacny gel a oddas sa analnemu sexu uz je to cosi fuj - rakovina(umyselne utocim na jemnocit panov moralistov).
Podobne sa cirkvi nepacila volakedy onania a suloz pred svadbou, cudzolozstvo a podobne a mala na to vsakovake nastroje(zelezne trenirky na onaniu) a tresty(ak sa dokazalo, ze zena otehotnela este pred svadbou dobre sa to skoncilo snad len pre tych, co mali dost prachov atd. atd.)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group