ISSN 1335-8715

14-03-2006   Branislav Sepeši   Komentáre   verzia pre tlač

Ústava SR i Charta ľudských práv prekonané!

Základné dokumenty o ľudských právach na Slovensku sú oddnes minulosťou. Zdravotníci už nemajú právo na mzdu za vykonanú prácu. „Zubári posielajú pacientov domov.“ Predmetom článku s týmto dramatickým titulkom, ktorý uverejnil v piatok 17. februára denník Pravda, bolo odmietanie ošetrenia pacientov VšZP nad rámec dohodnutého limitu finančných prostriedkov na mesiac február.

Reakcia na príspevok

bezmocnost
autor: ivanka
e-mail: ivananguyen@zoznam.sk
pridané: 04-05-2006 9:41


Dobry den.Uz ani neviem po ktory krat idem pisat takyto clanok.No clovek sa pravdy nikdy nedovola.Sme bezmocny.Uplynuly dva tyzdne co moj ocko podlahol zakernej chorobe rakovine.Na vine su doktori z kosickej nemocnici.Podcenili zavaznost choroby a zanedbali starostlivost.I za uplatok ktory cinil 5000 Sk neurobili nic.Prave naopak.Lekari len protestuju za vyssie platy a ze bez poriadneho uplatku pre ludi neurobia nic tak to nevadi.Vsetkych takychto doktorov by som dala pozatvarat a nikdy v zivote ich nepustit.Kde sme? Ved uz si ani ludsky zivot nevážia.Boze kde si ze nechavas takychto ludi žiť.Dufam ze sa raz pravdy dovolame a tych vrahov zatvoria!!!!!!!!

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group