ISSN 1335-8715

29-06-2004   Marek Hrubčo   EUtópia   verzia pre tlač

Euroskepticizmus ako kontrakultúra

Po hroznej a ničivej druhej svetovej vojne, ktorú naša generácia pozná našťastie iba z kníh, sa západoeurópskym intelektuálom poučeným z neúspešných integračných snáh medzivojnového obdobia konečne podarilo položiť základy trvalého mieru a prosperity. Dnes mladí intelektuáli podliehajú novej móde: euroskepticizmu.

Reakcia na príspevok

RE: Áno, ale.
autor: Martin Hanus
e-mail: domino@dofo.sk
pridané: 07-07-2004 15:06


Ano. A este ste zabudli dodat, ze som za tyranie zvierat, za zbedacovanie proletarskych mas, za tretiu svetovu vojnu a trvalo udrzatelne skarede pocasie, aby bolo stale zima, stale padali krupy na hlavy laviciarov a blesky kynozili stada dotovanych europskych krav. Skratka, som za silny velky stat, ktory "poruci vetru i desti".

Inak, ak by ste si este raz a tentokrat pozorne precitali uvedene ciele, okrem mileho parodizovania by ste prisli na to, ze oni si okrem dementnosti aj protirecia. Hoci pripustam, ze byt odkojeny Deweym, tiez by som neoplyval velkou rozlisovaciou schopnostou. Doverujem vsak vasim genom - skuste si to precitat este raz.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group