ISSN 1335-8715

20-07-2004   Kolektív autorov   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Otvorený list švédskemu kráľovskému veličenstvu

32 slovenských občanov poslalo otvorený list švédskemu královi, premiérovi a ministrovi spravodlivosti, v ktorom odsúdili uväznenie švédskeho kňaza Ake Greena za jeho kázeň. Pravé Spektrum sa k protestu pripája.

Reakcia na príspevok

Pletiete jablka s hruskami
autor: roman
e-mail: nrvs@gmx.net
pridané: 25-03-2006 15:14


Otázka: Hovorite o homosexualite a heterosexualite na urovni sexuálnych aktivít, alebo p inštitucionalizovanej heterosexualite (manželstvo+deti a kultúru ma ňom postavenú)a snahe homosexuálov dosiahnuť rovnakú inštitucionalizáciu?
Ak hovoríte o sex. aktivitách, tak tie tu boli naozaj skôr ako ľudstvo, takže je dosť nezmyslelné odvolávať sa na nejaké činy proti prírode. Áno,prirovnávam nás na tejto úrovni k zvieratám, lebo tie to robili a cítili skôr ako tu ľudia boli. A stále to robia.
No a ak sa bavíme o inštitucionalizovaj hetrosexualite v dnešnej forme (manžel, manželka+ deti a nič iné) a jej tradícii,tak tá tu existuje cca 2 storočia. Takže pocit, že je ničené to, čo tu celé veky prirodzene je je taktiež mimo misy.
To. čo chápem u tých, čo odmietajú homosexualitu je ich strach zo zmeny. Strach z toho, že tie "zlé, neprirodzené, choré, či hriešne" veci vylezú na svetlo sveta a tento dokonalý a krásny svet zkazia. Ja som za zmenu. myslík, že homosexualita je cenným príspevkom k ľudskej realite a prináša svojou inakosťou rozvoj k lepšiemu. Dúfam, že bude prekvitať. a nebojte sa, nebudú všetci homosexuálni. Bude existovať nejaká okrajová časť spektra výhradných heterosexuálov. ale asi sa nebude čím chváliť.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group