ISSN 1335-8715

14-03-2006   Branislav Sepeši   Komentáre   verzia pre tlač

Ústava SR i Charta ľudských práv prekonané!

Základné dokumenty o ľudských právach na Slovensku sú oddnes minulosťou. Zdravotníci už nemajú právo na mzdu za vykonanú prácu. „Zubári posielajú pacientov domov.“ Predmetom článku s týmto dramatickým titulkom, ktorý uverejnil v piatok 17. februára denník Pravda, bolo odmietanie ošetrenia pacientov VšZP nad rámec dohodnutého limitu finančných prostriedkov na mesiac február.

Reakcia na príspevok

ANTIZAJO
autor: Alexios
pridané: 22-03-2006 15:05


Chvilu som premyslal nad nejakym dostatocne jedovatym prispevkom, ktory by trosku urazil miestnu praviciarsku cvargu, ale zda sa mi, ze ziadna poznamka nie je dost dostatocna. Rad by som upozornil vsetkych pritomnych, ze prave kvoli fanatikom vyznavajucim principy neposkvrneneho volneho trhu vypukli v 20. storoci minimalne dve dost zhubne ideologie, ktore sa snazili vydat presne opacnou cestou a kazda sa skoncila brutalnym terorom. Experimenty v zdravotnictve ale aj v dalsich rezortoch prirodzene vedu k narastu extremizmu, ktore sa prejavuju aj tak, ze SNS sa bez najmensich problemov dostane do NRSR. Z tohto hladiska este treba naznacit, ze do KSS vstupuje coraz viac mladych ludi, ktori sa uz nedokazu pozerat napriklad na nasho vypaseneho ministra zdravotnictva. Takze, mili praviciaci! Moja rada je jednoducha. Ak nechcete, aby vas za chvilu niekto chcel postavit k muru a odstrelit, bolo by fajn, ak by ste sa trosku brzdili a mysleli na to, ze tam dole su tiez ludia.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group