ISSN 1335-8715

14-03-2006   Branislav Sepeši   Komentáre   verzia pre tlač

Ústava SR i Charta ľudských práv prekonané!

Základné dokumenty o ľudských právach na Slovensku sú oddnes minulosťou. Zdravotníci už nemajú právo na mzdu za vykonanú prácu. „Zubári posielajú pacientov domov.“ Predmetom článku s týmto dramatickým titulkom, ktorý uverejnil v piatok 17. februára denník Pravda, bolo odmietanie ošetrenia pacientov VšZP nad rámec dohodnutého limitu finančných prostriedkov na mesiac február.

Reakcia na príspevok

RE: kdh-oks=?
autor: june
pridané: 20-03-2006 17:21


"Nie je to aj vinou OKS, ze ich tam nie je viac ?"
no, myslím, že určite nie... neviem o tom, že by oks robila pred mladymi neviemaku kritiku kdh alebo niečo podobné, ako by to malo byť ich vinou...? ako vieme, oks nevznikla po odchode z kdh, ale odtrhnutim z novokanikovej DS... na rozdiel od katolickeho KDH je OKS skôr občiansky-konzervativna.. teraz pred voľbami OKS ponúklo spoluprácu, tak prečo nie?... je tam asi istý programový nesúlad, preto zrejme OKS vznikla samostatne /ja neviem o tom nejak veľa/, ale čo je na ponúknutí spolupráce (odborných a kvalitných ľudí) inej strane "nepokorné"? ja tu vidím dosť veľké mínus, spôsobené neochotou spolupracovať...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group