ISSN 1335-8715

14-03-2006   Branislav Sepeši   Komentáre   verzia pre tlač

Ústava SR i Charta ľudských práv prekonané!

Základné dokumenty o ľudských právach na Slovensku sú oddnes minulosťou. Zdravotníci už nemajú právo na mzdu za vykonanú prácu. „Zubári posielajú pacientov domov.“ Predmetom článku s týmto dramatickým titulkom, ktorý uverejnil v piatok 17. februára denník Pravda, bolo odmietanie ošetrenia pacientov VšZP nad rámec dohodnutého limitu finančných prostriedkov na mesiac február.

Reakcia na príspevok

RE: Opicime sa aj v zdravotnictve.
autor: LIBERTARIAN
pridané: 20-03-2006 13:25


TRH funguje vzdy, ked naozaj je TRHOM. Tie rozne detaily, suvislosti, .... nie su podstatne, pretoze princip TRHU je v tom, ze zohladnuje VSETKO . Pretoze je zalozeny na skutocnych vplyvoch vsetkych okolnosti na cloveka.
TRH = SAMOREGULACIA .

A ta "prilis dlha doba testovania liekov" je tiez iba umelo zavedena prax. V realnom zivote by to bez statnej direktivy urcite fungovalo lepsie.

Dnes pacient spolahlivo zomrie bez pozitia lieku, pretoze ten liek sa (podla zakona) este musi tri roky testovat na mysiach. Hroza !


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group