ISSN 1335-8715

14-03-2006   Branislav Sepeši   Komentáre   verzia pre tlač

Ústava SR i Charta ľudských práv prekonané!

Základné dokumenty o ľudských právach na Slovensku sú oddnes minulosťou. Zdravotníci už nemajú právo na mzdu za vykonanú prácu. „Zubári posielajú pacientov domov.“ Predmetom článku s týmto dramatickým titulkom, ktorý uverejnil v piatok 17. februára denník Pravda, bolo odmietanie ošetrenia pacientov VšZP nad rámec dohodnutého limitu finančných prostriedkov na mesiac február.

Reakcia na príspevok

RE: Cena Zdravia
autor: Braňo Sepeši
e-mail: blsepesi@yahoo.co.uk
webstránka: http://sepesi.blog.sme.sk
pridané: 20-03-2006 8:27


Pred časom mi písal priateľ - kňaz, ktorý študuje v Ríme. Tento semester začínali hostujúcimi prednáškami o homosexualite, registrovaných partnerstvách a pod. Prenášajúci boli z Francúzska, Španielska a USA. Len čo sa o tom rozšírila správa v novinách, že nejaká bohoslovecká fakulta si dovolí mať na svojej pôde pre svojich študentov prednášky na takúto tému, zdvihla sa taká vlna protestov, že študentov a kňazov museli cestou do školy chrániť "carabinieri". Poslal mi aj fotky policajných áut nastúpených ako barikáda do kordónu. Aj som sa smial, aj do plaču mi bolo.
Vo Francúzsku je údajne dokonca schválený zákon o HOMOFÓBII podľa ktorého keď hovoríš proti homosexualite na verejnosti, možeš dostať pokutu 40000,-Euro a 2 roky väzenia.
To len na doplnenie tvojej informácie o tom, ako je dnes občan (vlastnou vinou?) dezinfromovaný.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group