ISSN 1335-8715

14-03-2006   Branislav Sepeši   Komentáre   verzia pre tlač

Ústava SR i Charta ľudských práv prekonané!

Základné dokumenty o ľudských právach na Slovensku sú oddnes minulosťou. Zdravotníci už nemajú právo na mzdu za vykonanú prácu. „Zubári posielajú pacientov domov.“ Predmetom článku s týmto dramatickým titulkom, ktorý uverejnil v piatok 17. februára denník Pravda, bolo odmietanie ošetrenia pacientov VšZP nad rámec dohodnutého limitu finančných prostriedkov na mesiac február.

Reakcia na príspevok

RE: Opicime sa aj v zdravotnictve.
autor: Milton
pridané: 17-03-2006 16:29


"Okrem toho by sa dalo šetriť aj v iných rezortoch, ale od takých poľnohospodárov to napríklad nikto nechce. Aspoň som nič také zatiaľ nepočul."

Kludne som za zrusenie vsetkych dotacii polnohospodarom cim sa usetri ako tu niekto uvadzal, 30miliard, a teda sa dospeje bud k znizeniu dani, alebo odvodov, a teda mozme zvysit spoluucast pacientov povedzme na 10%.

Len stale, nepocul som este lekarsku komoru hovorit o tom ze chce vacsiu spoluucast pacientov, alebo viac trhu. Mas viac kolegov ktori by chceli viac trhu? Ak ano dajte tlacovu spravu, oslovte ministra. Ja sa vam kludne za nejaku taku peticiu podpise a poznam kopu ludi ktori by sa podpisali tiez.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group