ISSN 1335-8715

14-03-2006   Branislav Sepeši   Komentáre   verzia pre tlač

Ústava SR i Charta ľudských práv prekonané!

Základné dokumenty o ľudských právach na Slovensku sú oddnes minulosťou. Zdravotníci už nemajú právo na mzdu za vykonanú prácu. „Zubári posielajú pacientov domov.“ Predmetom článku s týmto dramatickým titulkom, ktorý uverejnil v piatok 17. februára denník Pravda, bolo odmietanie ošetrenia pacientov VšZP nad rámec dohodnutého limitu finančných prostriedkov na mesiac február.

Reakcia na príspevok

RE: kdh-oks=?
autor: tato
pridané: 16-03-2006 14:56


Mna by skor zaujimalo , preco clenovia OKS nie su uz davno v KDH ? Prechadzaju z jednej strany do druhej , vytvaraju novu a novu stranu a pred volbami sa tlacia na kandidatku KDH ? Toto mi tiez nepride, ako racionalne, alebo vlastne ano, doslova a sprosto, vycurane .
Kto si myslite , ze obhajuje reformy v regionoch ? Prave ta, ako vy hovorite soczakladna KDH, alebo si myslite , ze to robia clenovia OKS ? alebo inych politickych stran ? pre tu siroku "soczakladnu" su vacsinou reformy v danom okamziku nevyhodne, ale napriek tomu ich obhajuju a brania .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group