ISSN 1335-8715

14-03-2006   Branislav Sepeši   Komentáre   verzia pre tlač

Ústava SR i Charta ľudských práv prekonané!

Základné dokumenty o ľudských právach na Slovensku sú oddnes minulosťou. Zdravotníci už nemajú právo na mzdu za vykonanú prácu. „Zubári posielajú pacientov domov.“ Predmetom článku s týmto dramatickým titulkom, ktorý uverejnil v piatok 17. februára denník Pravda, bolo odmietanie ošetrenia pacientov VšZP nad rámec dohodnutého limitu finančných prostriedkov na mesiac február.

Reakcia na príspevok

A riesenie je kde pani doktori?
autor: Milton
pridané: 16-03-2006 13:40


Rad by som sa opytal doktorov, ze ci ponukaju aj nejake riesenie, alebo ci sa len stazuju. Stale tvrdia, ze le malo zdrojov, otazka znie: Kedy ich bolo viac?

Chcete viac zdrojov? Dobre, povedzte kde ich zobrat. Chodte do STV, postavte sa pred ludi a povedzte im ze mate malo zdrojov a preto davate chcete zvysit zdravotne odvody o dalsie 4 percentualne body, alebo dan z 19% na povedzme 23%. Alebo im povedzte ze sa zobereie skolstvu, armade, polnohospodarom.

Dajte nejake riesenie, postavte sa pred ludi a predneste ho! Lebo stale sa len stazovat na ministra a na vladu bez konkretnych navrhov to mi pripamina sudruha Fica.

Ja netvrdim, ze situacia lekarov je vynikajuce, alebo, ze si nezasluzite viac penazi, veru, zasluzite si viac, aj sestircky si zasluzia viac. Ale otazka nestoji ci si zasluzite viac alebo ci je v zdravotnictve dost. Otazka stoji kde na to zobrat.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group