ISSN 1335-8715

14-03-2006   Branislav Sepeši   Komentáre   verzia pre tlač

Ústava SR i Charta ľudských práv prekonané!

Základné dokumenty o ľudských právach na Slovensku sú oddnes minulosťou. Zdravotníci už nemajú právo na mzdu za vykonanú prácu. „Zubári posielajú pacientov domov.“ Predmetom článku s týmto dramatickým titulkom, ktorý uverejnil v piatok 17. februára denník Pravda, bolo odmietanie ošetrenia pacientov VšZP nad rámec dohodnutého limitu finančných prostriedkov na mesiac február.

Reakcia na príspevok

RE: Ach ten pokrok
autor: jgalt
pridané: 15-03-2006 14:32


Zakon ktory nezodpoveda realite je a bude zakonite porusovany. Kazdy clovek nikdy nemal pravo, nema a nebude mat pravo byt lieceny podla najnovších poznatkov. Legalizovanie nezmyslu nemoze dat zmysel. Take pravo si moze nasilim vymoct taka skupina ludi, pre ktorych na to stacia zdroje, ako si spravne na priklade poukazal. Nevidim najmensi racionalny dovod, preco by to opravnene mal byt niekto iny ako ti, ktori tie zdroje vytvoria. Samozrejme prax je ina. Pravo silnejsieho prevazi.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group