ISSN 1335-8715

14-03-2006   Branislav Sepeši   Komentáre   verzia pre tlač

Ústava SR i Charta ľudských práv prekonané!

Základné dokumenty o ľudských právach na Slovensku sú oddnes minulosťou. Zdravotníci už nemajú právo na mzdu za vykonanú prácu. „Zubári posielajú pacientov domov.“ Predmetom článku s týmto dramatickým titulkom, ktorý uverejnil v piatok 17. februára denník Pravda, bolo odmietanie ošetrenia pacientov VšZP nad rámec dohodnutého limitu finančných prostriedkov na mesiac február.

Reakcia na príspevok

RE: Nesúhlas
autor: Milton
pridané: 15-03-2006 11:11


Na to USA pozor. Republikani odmietaju povinne zdravotne poistenie a to z jednoducheho dovodu, ze oslabuje osobnu zodpovednost. Hodil by sa clanok o zdravotnictve v USA. Ked si pozriete navrhy niektory konzervativcov tak hovoria este o dalsich protrhovych zmenach v zdravotnictve. Momentalne totiz kryje poistenie zamestnavatel a pacient nema potuchy kolko stoji osetrenie co vedie logicky k narastu cien takze to chcu upravit tak aby bola spoluucast aj pri poisteni. Ale rozoberat zdravotnictvo v USA je nadlhsie, chce to clanok.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group