ISSN 1335-8715

14-03-2006   Branislav Sepeši   Komentáre   verzia pre tlač

Ústava SR i Charta ľudských práv prekonané!

Základné dokumenty o ľudských právach na Slovensku sú oddnes minulosťou. Zdravotníci už nemajú právo na mzdu za vykonanú prácu. „Zubári posielajú pacientov domov.“ Predmetom článku s týmto dramatickým titulkom, ktorý uverejnil v piatok 17. februára denník Pravda, bolo odmietanie ošetrenia pacientov VšZP nad rámec dohodnutého limitu finančných prostriedkov na mesiac február.

Reakcia na príspevok

RE: vzdelanie?
autor: Pol
pridané: 14-03-2006 20:06


Len nadavanie na lekarov nie je argument. Moja zena rodila v lete v Banskej Stiavnici, bol som tam s nou, mali sme roaming. Izby a cele prostredie bolo mimoriadne prijemne, tazko uverit, ze ide o statnu porodnicu. Platil som len ja za svoje byvanie iba 500 Sk/noc, ostatne bolo zdarma. Ale z coho sme boli najviac na vetvy, bol pristup lekarov aj sestriciek - jednoducho boli fantasticki, ochotni, prijemni a neskutocne obetavi, napriek tomu, ze museli tahat 12-ky alebo 24-ky (primar castokrat aj viac, neprehanam). Vsetko prebehlo hladko, aj zena sa vyjadrila, ze radost rodit. Keby som to nezazil, nikomu neuverim, ze je to v statnom zariadeni mozne. Odrovnalo ma vsak, ked som sa dozvedel, ze tie tvrdo a dobre makajuce sestricky maju plat 9 tisic Sk!!! Toto je jednoducho chore a naozaj s tym treba nieco robit. (Tym netvrdim, ze Zajacova reforma je zla, je skvele, ze dokazal zastavit rast dlhu.)

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group