ISSN 1335-8715

29-10-2004   Lukáš Krivošík   Ficoviny   verzia pre tlač

Prečo nie je právny štát

Minulý týždeň vyšiel v SME článok Roberta Fica o žene, ktorá sa na slovenských súdoch nedomohla spravodlivosti a v zúfalstve napokon spáchala samovraždu (Prečo pani H. skočila pod vlak? Chýba právny štát, SME 21. 10.). Predseda Smeru tento príklad využíva na ilustráciu tvrdenia, že u nás chýba právny štát.

Reakcia na príspevok

RE: no fajn
autor: Navi
pridané: 06-03-2006 20:17


No fajn, daj klobuk dolu pred ministrami KDH a daj si namiesto neho tehlu. Nedoslo ti ake skody urobili na Slovensku bolsevicky KaDeHaci napr. vatikanskym podvodom, nabozenstvom na skolach, kradnutim penazi na vystavbu kostolov atd. A my to ako idioti platime...Je toho tolko, ze KDH by mohla byt kludne vyhlasena za zlocinecku organizaciu, ktora zapredala Slovensko cudzim zaujmom.
Zrovna tak ako tento Konzervativny institut finacovany CIA ako mnoho inych a skryvajuci sa za meno nestastneho Slovaka. Pozri si zoznam mien v tirazi...nie ti je z nich na zvracanie ?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2018 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group