ISSN 1335-8715

12-05-2004   David Ravic   Ideológia   verzia pre tlač

Libertariáni versus konzervativci

Josef Šíma je pro mne vzorem libertariána. Je myslitelem, pro kterého se pod MY neskrývá nic dobrého. Libertariáni jsou v jistém smyslu upjatí individualisté, hlásající svoji „víru“ v racionalitu soukromého vlastnictví se stejnou neomylností jako komunisté hlásají „víru“ v kolektivní vlastnictví.

Reakcia na príspevok

Deweymu
autor: Lukas Krivosik
e-mail: a@p.ls
pridané: 15-05-2004 15:30


Moja babka Pod lampou pozerala a nechapala jak moze niekto ako Chmelar ucit na vysokej skole. A tiez sa jej pacil Joch. Takze proti gustu ziadny antigust.

Inak, k tomu striedaniu hosti Pod lampou: ved to je aj Hribovo riziko, ze sa mu minu osobnosti a bude ich casom musiet recyklovat. Napr. Pastircak tam uz bol dvakrat, Hanus tiez - nic proti nim, ale Martin tiez nie je jediny euroskeptik na Slovensku. Mohli pozvat niekoho z EUnie.sk... Takze to co si spomenul je naozaj riziko.

A este k tomu exkadehakovi. Neviem teraz ci bol Rybnicek v KDMS, viem len ze bol v ODM a tusim v skupine Bez ladu a skladu. A zda sa mi, ze pod jeho vedenim sa STV radikalne zmenila k lepsiemu. To musis uznat Dewey.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group