ISSN 1335-8715

12-05-2004   David Ravic   Ideológia   verzia pre tlač

Libertariáni versus konzervativci

Josef Šíma je pro mne vzorem libertariána. Je myslitelem, pro kterého se pod MY neskrývá nic dobrého. Libertariáni jsou v jistém smyslu upjatí individualisté, hlásající svoji „víru“ v racionalitu soukromého vlastnictví se stejnou neomylností jako komunisté hlásají „víru“ v kolektivní vlastnictví.

Reakcia na príspevok

RE: Pod lampou byva najvacsia tma
autor: Dewey
pridané: 14-05-2004 12:57


Nemal by som nic proti tej relacii, dokonca ani proti Hribovi osobne, ani Kusnierikovi, keby relacia nebola zvacsa absolutne nevyvazena, konzervativna presilovka, co sa tyka osadenstva aj otazok.
Nepochybujem o tom, ze to co tam narozpraval Joch naslo u Teba pozitivnu odozvu, len skoda, ze druha strana nemala adekvatny priestor reagovat.[Myslim, ze Chmelar ten maly priestor zuzitkoval celkom dobre]
K verbalnemu prejavu pana Jocha nepovazujem potrebne sa vyjadrovat[cosi to mozno napoveda o jeho osobnosti], ale urcite by mohol by ist na skolenie k Vasmu kamosovi Hanusovi.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group