ISSN 1335-8715

14-01-2006   Tomáš Krištofóry   Komentáre   verzia pre tlač

Vyhlásenie biskupov o ekonomickej situácii v súvislostiach

Vyhlásenie Konferencie biskupov Slovenska k sociálno-ekonomickej situácii bolo vystavené pretriasaniu z rôznych pozícií. Má teda reálne súvislosti, ktoré analyzujem v nasledujúcom texte. Reálne, praktické reakcie na vyhlásenie biskupov prebiehali v špecifickom intelektuálnom prostredí. Preto je možné tvrdiť, že vyhlásenie biskupov malo a má okrem reálnych súvislostí aj svoje intelektuálne, teoretické súvislosti.

Reakcia na príspevok

RE: vatikan u mna velmi stupol
autor: tato
pridané: 20-01-2006 20:59


" Ked potom bude triast zakvitnutou jablonou, lebo je hladny asi zisti, ze by bolo predsa len rozumnejsie posudzovat veci podla toho, ako sa prave prejavuju, cim su, "

A nezrelemu plodu jablku hovorite ako ? Tiez sa z neho nenajes .

Mne, ked zmrzli opel. kvety marhule nehovoril som , ze sa mi prerusilo kvitnutie . Natvrdo zmrzli mi marhule (ziadne oplodnene kvety) .

Tie analogie su naozaj chabe . Larva nie je husenica, ta nie je kukla a ta uz vobec nie je motyl . Embryo nie je dojca a to nie je predskolak a uz vobec nie dospely jedinec . Kazdy dokaze nieco ine , kazdy sa zivi niecim inym a napriek tomu je to stale ten isty jedinec . Podla mna ludsky jedinec .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group