ISSN 1335-8715

14-01-2006   Tomáš Krištofóry   Komentáre   verzia pre tlač

Vyhlásenie biskupov o ekonomickej situácii v súvislostiach

Vyhlásenie Konferencie biskupov Slovenska k sociálno-ekonomickej situácii bolo vystavené pretriasaniu z rôznych pozícií. Má teda reálne súvislosti, ktoré analyzujem v nasledujúcom texte. Reálne, praktické reakcie na vyhlásenie biskupov prebiehali v špecifickom intelektuálnom prostredí. Preto je možné tvrdiť, že vyhlásenie biskupov malo a má okrem reálnych súvislostí aj svoje intelektuálne, teoretické súvislosti.

Reakcia na príspevok

RE: Mraz prichadza z Bruselu
autor: Lukas Krivosik
pridané: 18-01-2006 13:14


To co pises je v poriadku, pokojne si v sukromi diskriminuj koho chces. Pokial ide o verejnu spravu, preco by mala niekoho diskriminovat na zaklade sexualnej orientacie? Ty mas sexualnu orientaciu zapisanu v obcianskom??? Nikto nikoho za sexualnu orientaciu nediskriminuje. To ze sa zakaze exhibicionisticky verejny pochod polonahych osob, kde sa napr. simuluje pohlavny styk, je uplne v poriadku.

A jednokto, nalejme si cisteho vina! Co bude vysledkom tejto legislativnej iniciativy EU? Bude to zakotvenie hate crimes, mozno priamo z europskeho centra. A ludia, ktori maju konzervativne nazory budu zatvarani do basy zato, ze povedia pravdu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2019 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group