ISSN 1335-8715

22-03-2002   Martin Hanus   EUtópia   verzia pre tlač

Deklarácia o nezvrchovanej zvrchovanosti

S istým oneskorením Vám prinášame reakciu Martina Hanusa na schválenie deklarácie zvrchovanosti členských štátov EÚ v kultúrno-etických otázkach našim parlamentom. Uverejňujeme ju z dôvodu, že samotnej deklarácii sme sa na našich stránkach nevenovali a jej dikciu považujeme v rámci nášho eurodiskurzu naďalej za nanajvýš aktuálnu a dôležitú.

Pridať nový príspevok

Ako dalej
autor: Majo
pridané: 06-08-2002 10:43


Pan Hnus .
Vase stanoviska k samotnej deklaracii i k reakcii slov. politikov na nu vysoko ocenujem. Prakticky presne sa zhoduju s mojimi nazormi. Len mi je luto, ze podobne nazory ma mozno iba 2 % politikov a asi tolko obcanov. Moj pristup k problemom uz nespociva v tom, co je a co nie je spravne, ale hlavne v tom, ci este ma vyznam sa vobec zaoberat politickymi problemami v state, v ktorom 95% obcanov ma absurdne nazory na ucel a fungovanie statu a statnej moci. V state, kde obcania sami seba dobrovolne stavaju do pozicie poddanych. A utocia na tych, ktori s tym nesuhlasia !

Tento moj postoj je aktualny pre niekolko clankov na tomto www.

Pridať nový príspevok

 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2018 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group