ISSN 1335-8715

22-03-2001   Rastislav Červenka   Rozhovory   verzia pre tlač

Juraj Barta

Juraj Barta je v ODM od roku 1999. V septembri 1999 sa stal členom výkonného výboru. V októbri 2000 bol zvolený za podpredsedu ODM. Skôr ako sa stal činným v ODM vstúpil v roku 1998 do Demokratickej strany a to ešte netušil, že o tri roky sa stane jej podpredsedom. Ako bude teraz zvládať sedenie na dvoch stoličkách a o vzťahu vedenie DS vs. poslanecká skupina sa ho opýtal redaktor Rastislav Červenka.

Pridať nový príspevok

!:-)
autor: PS
pridané: 04-09-2008 12:47


:-)
S
autor: slovenský dobrovoľník
pridané: 28-12-2008 9:03


Peknu nedelu prajem.
Dobre sudruhovia, obdivovatelia bolsevickych zlodejov v Rusku, americkych fasistov vo svete a izraelskych nacistov v Palestine. Dobre komsomolska cenzorska uderka. Dobre som vas zas pochopil. Kazdy vidi, co ste zac a co robite. A prajem vam, aby ste to robili co najcastejie a najviac. Nech kazdy vidi, co je vasa prava viera. Fasizmus, nacizmus, bolsevizmus. Vybrat si mozete sami. Mne uplne staci, ze som proti vam, to jest proti zlocinom proti ludskosti. Ze pozdravujem sudruha Bilaka. Musi mat z vas velku radost, ze sa bolsevicka viera nadalej drzi pri zivote. Akurat musi byt zklamany, ze sa take perspektivne bolsevicke kadre, dali do sluzieb kapitalu. Hold, sudruh Bilak zabudol, ze dnesny svet ovladaju prachy, prachy a zaas len prachy. Tak cest vasej praci sudruhovia. Zas ste ma len utvrdili v tom, ze moja krestanska viera je to spravne cosom si vybral. Ze moje sturovske politicke presvedcenie je to najlpesie, co som mohol ziskat. Je mi vas luto, tak ako mi je luto kazdeho ludskeho odpadu spolocnosti. Masovo sa zabija a Vy si mlaskate blahom. To je fakt sialene. Ake nebojte sa, raz vam to niekto spocita. Mozno uz tu na zemi, mozno az neskor. Tak ako kazdemu, tak ako aj mne. Mne za mier, vam za vojnu. A podla toho bude aj odmena. Alebo odplata. Neprajem vam to najhorsie, ale spravodlivosti sa vam raz urcite dostane. Zatial len poprajem vsetkym detom sveta, aby sa aspon na chvilku mohli VSETKY hrat v mieri. Aspon na malu chvilku, kym fasisti ako Vy, nezacnu zas stvat za ich zabijanie.
sviatocny rytier

RE: S
autor: slovenský dobrovoľník
pridané: 28-12-2008 9:06


Prepacte Prave spektrum, toto nebolo pre vas, ale pre SME.
RE: S
autor: Ondrej
pridané: 01-01-2009 8:31


Tak preco to teda skoncilo na nasej stranke? ;-)

Pridať nový príspevok

 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2022 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group